Товариство з обмеженою відповідальністю Торон Буд-Сервіс засновано в 2006 р. Єдиним на той час напрямком діяльності Торон Буд-Сервіс був  радіологічний контроль будівель, будівельних матеріалів, приміщень та земельних ділянок.

      На час створення компанії її співзасновники вже мали 15-річний досвід роботи в цій галузі та позитивну історію співробітництва з багатьма відомими будівельними компаніями України.

      З часом керівництво і фахівці компанії поступово зосередили увагу на тому факті, що шкоду здоров’ю людини завдає не лише іонізуюче випромінювання, але й стан повітря в приміщеннях. Адже в процесі експлуатації приміщень в повітроводах і системах, які проводять повітря, неминуче відбувається накопичення пилу, сміття, жиру та  іншого бруду. Все це не тільки перешкоджає самій подачі чистого повітря та його обробці, але й створює загрозу виникнення надзвичайних ситуацій, таких як займання або задимлення приміщень.

      Таким чином виникла ідея надання комплексних робіт в екологічній сфері, і в 2009 р. було створено підрозділ з очищення вентиляційних систем та систем кондиціювання повітря. Для забезпечення виконання високоякісних робіт  Торон Буд-Сервіс першим з українських підприємств придбав у Фінляндії сучасне обладнання, що дозволяло виконувати роботи з діагностування та очищення вентиляційних систем та систем кондиціювання повітря без розбирання вентиляційних коробів.

    Крім того, Торон Буд-Сервіс здійснює якісні дослідження, які дозволяють замовнику приймати вірні рішення щодо безпечного використання тих чи інших будівельних матеріалів, подальшої експлуатації приміщень або вентиляційного обладнання.
Лабораторія компанії, в якій працюють найкращі українські фахівці, виконує наступні дослідження:

 • ­ радіологічні (радіометричні) дослідження повітря житлових, побутових і промислових приміщень, ділянок місцевості, будівельних матеріалів та будівель за такими показниками:
  • потужность ефективної або поглиненої дози;
  • щільність потоку β-частинок;
  • рівень забруднення поверхонь об‘єктів радіонуклідами;
  • вміст радіонуклідів у об‘єктах.
 • ­ стан повітря у вентиляційних системах і системах кондиціювання;
 • ­ вимірювання швидкості потоку та температури повітря у вентиляційних системах, витрати повітря.

       Також наша компанія приділяє значну увагу просвітницькій роботі щодо важливості та необхідності своєчасного очищення вентиляційних систем в приміщеннях ресторанів, кафе, розважальних центрів, у виробничих цехах, в інших приміщеннях, у яких відбувається велике скупчення людей. Сьогодні ми із задоволенням можемо констатувати, що все більше і більше керівників українських підприємств розуміють, що стан здоров’я працівників і безпека приміщень на пряму залежить від чистого свіжого повітря у виробничих, службових і офісних приміщеннях.
       Серед партнерів і клієнтів нашої компанії – ТОВ «К.А.Н. Девелопмент», ТОВ «УІБК «Укржитлоінвест», ТОВ «ІБК «Центробуд», ТОВ БКФ «Граніт», ФК “Житло-Інвест”, КП „Позняки-Інвест”, а також велика кількість компаній середнього та малого бізнесу.

ТОВ «Торон Буд-Сервіс» завжди буде радий бачити Вас серед партнерів або клієнтів нашої компанії.

Зробимо наш світ чистішим разом!

 

 

Наші контакти – за цим посиланням >>>