Schneider Electric оновлює лінійку шаф SmartHVAC для ефективного управління вентиляцією

1 12 2016
Schneider Electric оновлює лінійку шаф SmartHVAC для ефективного управління вентиляцією

Компанія Schneider Electric, світовий експерт в управлінні енергією і автоматизації, оновлює модельний ряд комплектних шаф управління системами вентиляції SmartHVAC. Модернізовані пристрої забезпечують ефективне управління і контроль приточними і приточно-витяжними системами як в будівлях, так і на виробничих об'єктах з важкими умовами експлуатації. 

 

Про це йдеться в прес-релізі компанії.

 

Інтелектуальні шафи SmartHVAC – це повністю закінчене комплексне рішення для автоматизації вентиляційного обладнання будь-якої складності, яке реалізовано на базі нових контролерів лінійки Modicon М171 і Modicon M172. Дане сімейство контролерів відрізняє висока масштабованість завдяки наявності різних комбінацій вбудованих інтерфейсів підключення. При цьому їх вартість значно нижче вартості технологічного попередника – контролера Modicon M168.

 

Модернізовані шафи лінійки SmartHVAC забезпечують зниження обсягів споживаної кліматичним обладнанням електроенергії до 30% за умови використання перетворювачів частоти. Вони прості в установці і введенні в експлуатацію.

 


 

ТОРОН БУД-СЕРВІС
Радіологічні дослідження приміщень всіх типів
Очищення систем вентиляції та кондиціювання
+38 (050) 189-46-38
+38 (068) 118-93-88
+38 (067) 501-99-49