Ціна економії на вентиляції

29 11 2016
Ціна економії на вентиляції

Підвищуючи рівень нашого комфорту, якості життя і усуваючи ту чи іншу небезпеку для здоров'я, Технический прогресс іноді призводить до виникнення нових ризиків.

 

Зокрема, сучасні будівельні технології та матеріали, що дозволяють ізолювати внутрішні приміщення будівель від впливу зовнішніх погодних умов і несприятливої дії навколишнього середовища, різко актуалізували проблему якості повітря всередині будівель. Нехтування вимогами до систем вентиляції в таких будівлях може стати причиною розвитку цілого ряду найнебезпечніших для людини захворювань, пише портал Я живу! Здорово!

 

Найбільш поширеними хворобами, на які хворіє людина завдяки нездоровому стану повітря в приміщеннях, є легіонельоз ( «хвороба легіонерів»), професійна бронхіальна астма, пневмоніт гіперчутливості, інгаляційна лихоманка.

 

Інгаляційна лихоманка – фебрильна реакція, яка виникає під впливом органічних аерозолів або пилу. Серед захворювань цього типу розрізняють лихоманку зволожувача повітря, зернову лихоманку і микотоксикозами. Також ингаляційну лихоманку можуть викликати металевий пил і випаровування полімерів.

 

У неіндустріальних будівлях захворювання, яке називають лихоманкою зволожувача повітря, зустрічається в результаті роботи зволожувачів повітря або неякісної вентиляційної системи. При надмірному застосуванні пристроїв для зволоження повітря або експлуатації забруднених систем вентиляції в них виникає середовище, сприятливе для росту бактерій і грибів. Потім хвороботворні мікроорганізми поширюються по приміщеннях під час роботи системи вентиляції або зволожувачів повітря.

 

Захворювання зазвичай проявляється невисокою температурою, нездужанням, кашлем і задишкою. Якщо хворобливий стан проходить сам собою протягом досить тривалого (2-3 дні) перебування поза межами приміщення, це може бути однією з ознак того, що стан повітря в приміщенні вимагає негайної корекції. Ще однією ознакою нездорового стану повітря в офісі або квартирі є одні й ті ж симптоми нездужання у великого числа людей, які постійно перебувають в приміщенні чи будівлі.

 

Однак, незважаючи на всю серйозність наслідків захворювань, які розвиваються у людей і домашніх тварин через забруднення повітря всередині будівель, попередити їх не дуже складно. Для цього потрібна лише правильно спроектована і встановлена система вентиляції, а також її своєчасне очищення.

 


 

ТОРОН БУД-СЕРВІС
Радіологічні дослідження приміщень всіх типів
Очищення систем вентиляції та кондиціювання
+38 (050) 189-46-38
+38 (068) 118-93-88
+38 (067) 501-99-49